Twój zaufany
Warsztat
 samochodowy

Dokładna diagnostyka i profesjonalna naprawa •

Auto Serwis
w Krakowie

O nas

Nasz warsztat samochodowy to idealne miejsce dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z obsługą pojazdu. Bez względu na to, czy potrzebujesz regularnego przeglądu technicznego, naprawy po wypadku czy po prostu diagnostyki, nasz zespół doświadczonych i profesjonalnych mechaników jest gotowy, aby Ci pomóc.

Naszym celem jest zapewnienie maksymalnie komfortowej i wygodnej wizyty w naszym warsztacie samochodowym. Dążymy do świadczenia szybkiej obsługi bez zbędnych opóźnień, oferujemy uczciwe i transparentne ceny oraz budujemy zaufane relacje z każdym naszym klientem.

Oferta naszych usług:

Rozumiemy, że dla Państwa ważne są jakość i szybkość obsługi. Nasi doświadczeni specjaliści szybko przeprowadzą diagnozę układu napędowego i, jeśli to konieczne, dokładnie wykonają naprawę lub wymianę paska/łańcucha rozrządu oraz zestawu sprzęgła, korzystając wyłącznie z wysokiej jakości części zamiennych.

Sprawny układ hamulcowy to ochrona Twojego życia oraz życia Twoich bliskich. Powierz ten temat profesjonalistom. Specjaliści z naszego warsztatu podejdą do niego z maksymalną uwagą. Przeprowadzimy diagnozę stanu układu hamulcowego Twojego samochodu i dokonamy naprawy, używając niezawodnych komponentów. Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet!

Silnik to serce Twojego samochodu, i dla nas ważne jest, aby działało ono niezawodnie i efektywnie, bez żadnych zbędnych hałasów. Przeprowadzimy dokładną diagnostykę i w razie potrzeby wykonamy naprawę lub jakościową wymianę silnika, korzystając z nowoczesnych metod, takich jak endoskop i dymogenerator. Zapewniamy przejrzyste ceny i profesjonalne podejście.

Oferta naszych usług:

Wymiana i diagnostyka silnika (endoskop, dymomierz itp.):

Silnik to serce Twojego samochodu, i dla nas ważne jest, aby działało ono niezawodnie i efektywnie, bez żadnych zbędnych hałasów.

Przeprowadzimy dokładną diagnostykę i w razie potrzeby wykonamy naprawę lub jakościową wymianę silnika, korzystając z nowoczesnych metod, takich jak endoskop i dymogenerator.

Zapewniamy przejrzyste ceny i profesjonalne podejście.

Zadaj pytanie, aby poznać cenę lub uzyskać dodatkowe informacje na temat usługi

Oddzwonimy w ciągu 10 minut.

Opinie
naszych
Klientów

Wasze opinie pomagają nam stawać się lepszymi dla Was!

Godziny pracy

Pon. - Pt.  8:00 - 17:00
          Sob.  10:00 - 14:00

Wymagana wcześniejsza rejestracja

ul. Centralna 69, 31-586 Kraków

Jak nas znaleźć

Jesteśmy dostępni w komunikatorach

Używanie plików cookie

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie plików cookie oraz danych użytkownika.